Rozkwit Gliwic – ruszają budowy nowych domów

nowe-domy-gliwiceOstatnimi czasy można zaobserwować falę ludzi napływających z innych miast do Gliwic. Spowodowane to jest bardzo często samym rozkwitem Gliwic – ludziom w Gliwicach żyje się coraz lepiej zarówno z powodu wzrostu ekonomicznego jak i wielu innych kwestii. Z tego względu ruszyło wiele nowych projektów inwestycyjnych. Właśnie dlatego powstaje coraz więcej nowe domy Gliwice. To nie wszystko – w planach jest jeszcze więcej takich projektów.

Zdaniem inwestorów
Najwięksi Gliwiccy inwestorzy stwierdzili, że wiele miejsc trzeba zmodernizować lub wybudować nowe domy Gliwice. Zapowiadali to od dawna – wiele starych budynków zostanie przez to wyburzonych aby mieć odpowiednią przestrzeń na zapoczątkowanie rozwoju nowych nieruchomości. Będą burzone sklepy, ośrodki rekreacyjne, zostanie zburzona jedna prywatna placówka naukowa. Oczywiście nic nie dzieje się bezprawnie bądź pod przymusem – poprzedni właściciele wcześniej wymienionych sklepów, ośrodków rekreacyjnych i tym podobnych po prostu sprzedali swoje nieruchomości deweloperom. Powody były różne: albo zamykali swoją działalność, albo deweloper proponował im więcej niż sam budynek był wart, albo już od dawna zamierzali dany budynek sprzedać.

Latem przyszłego roku można się wprowadzać!
Kiedy zakończą się budowy nowe domy Gliwice, czyli prawdopodobnie latem przyszłego roku, mieszkania od razu trafią na rynek pierwotny i będzie można je nabyć. Między innymi będą to nieruchomości o wysokim standardzie, a w planie są aż 4 wille z basenami. Ponadto największy inwestor ma w planie stworzenie na dachu jednej ze swoich inwestycji.. ogród. Wiele ludzi było zszokowanych tą decyzją i pytali dlaczego ogród na dachu a nie przed budynkiem. Inwestor w odpowiedzi odniósł się do wypowiedzi swojego architekta i stwierdził, że według zaleceń pracownika trzeba być innowacyjnym i cały czas iść do przodu z rozwiązaniami. Właściciele nowych, ekstrawaganckich posiadłości na pewno będą mieli się czym pochwalić.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s